“Tobula! Kaip visada iš Aistės kėdės išeinu nuostabiai padailinti! ačiū!”
Lina
“Samanta yra nuostabi profesionalė, kiekvieną kartą jaučiuosi saugi atėjusi pas ją. Žinau, kad plaukų priauginimas bus atliktas tinkamai, su jos paruoštomis priemonėmis. Nuo korekcijos iki korekcijos niekada neturėjau nusiskundimų. Visada sulaukiu komplimentų dėl plaukų ir čia tik Samantos dėka. Tik geriausi atsiliepimai ! Ačiū tau ❤️”
Agne
“Viskas labai patiko, makiazas ir sukuosena atlaike visa diena ir dar daugiau, tikrai rekomenduoju :) super meistre žino ka daro :) Labai svetinga ir maloni, dar spejom ir nuosirdziai paplepet :)”
Dzuljeta
“Puikus aptarnavimas ir profesionalus kirpimas. Meistrė atidžiai išklausė, ko noriu, patarė, kas labiausiai tiktų, o rezultatas gavosi puikiai🩷”
Gabija
“Ačiū, Samanta, už malonų apsilankymą. Garbanos išsilaikė net iki ryto, tad įtikėjau, kad su šiuolaikinėmis priemonėmis galiu kartais pasiekti vaikystės svajonę.”
Julija
“Puikiai!”
Kotryna
“Būtų mano valia - eičiau kas dieną :D Neparastai gera gražiai jaustis ir atrodyti po Aistės prisilietimo :)”
Lina
“Nepriekaištingas darbas, maloni atmosfera, draugiška meistrė :)”
Lina
“Kaip visada tobulai, kokybiškai ir profesionaliai”
Lina
“Plaukų dažymas pas Samantą kaip visada puikiai! 😊”
Akvilė